Nieruchomość położona na działce o powierzchni 3,0203 ha.

Dodane przez Izabela Romanowska (Biuro / Deweloper), Wtorek, 02 Styczeń, 2018  10:35

Opis oferty:

Kompleks budynków mieszkalnych i magazynowo-produkcyjnych, na planie zbliżonych do litery "U". Dom zajmuje powierzchnię 167 mkw. W skład budynku mieszkalnego wchodzą: salon, pokoje, kuchnia oraz łazienki. Dom nie jest podpiwniczony, posiada balkon. Dach pokryty jest blachodachówką, elewacja sidingiem. Przed domem ułożona została kostka brukowa. Budynki magazynowo-produkcyjne zajmują powierzchnię ok. 1000 mkw. Dach pokryty jest blachą, elewacja częściowo sidingiem. W skład budynków wchodzą: garaże, warsztaty ślusarskie, hale magazynowo-produkcyjne, zaplecze socjalno-biurowe. Do kompleksu przynależy również przydomowa elektrownia wiatrowa, która obecnie jest zdemontowana. Cała powierzchnia kompleksu położona jest na obszarze 3,0203 ha. Duża część kompleksu jest niezabudowana, porośnięta roślinnością leśną (dawna plantacja choinek świerkowych). Powierzchnię ok. 1,4 ha zajmują stawy rybne. Na terenie posesji znajduje się funkcjonujące od ponad 30 lat przedsiębiorstwo (produkcja słodyczy).

Przedsiębiorstwo jest gotowe do przejęcia od zaraz! Kompleks zlokalizowany jest w cichej i spokojnej okolicy, ok 2 km. od Płońska. Idealne dla osób chcących prowadzić swój własny biznes.
Zapraszam do kontaktu i oglądania.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 20
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie