Praca dla każdego

Dodane przez Manpower Płońsk, Środa, 13 Wrzesień, 2017  07:14

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Manpower (cert. nr 412) ogłasza wzmożoną rekrutację pracowników na stanowisko Pakowacza w Płońsku.
Pakowaczka

Miejsce pracy: Płońsk
DARMOWY TRANSPORT

Zakres obowiązków:
-pakowanie gotowych produktów,
-etykietowanie produktów,
-składanie opakowań.

Wymagania:
-podstawowa sprawność manualna mile widziane
-aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
-umowa o pracę od pierwszego dnia pracy
-atrakcyjne wynagrodzenie ( stawka godz.+ dodatki)

Osoby zainteresowane proszę o kontakt sms o treści: Praca pod nr tel. 696 078 677

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 587