Praca dodatkowa

Dodane przez Janina Więcław (Firma), Środa, 13 Wrzesień, 2017  07:15
  • Telefon: 696 078 677
  • Lokalizacja: Płońsk
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Magazynier
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:Manpower

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów.

Pracownik Pomocniczy

Opis stanowiska:
– zbieranie produktów z linii produkcyjnej
- pakowanie wytworzonego towaru w kartoniki zbiorcze
– kontrola jakości produktu

Wymagania:
– zdolności manualne
– umiejętność pracy w zespole
– badanie sanepid lub książeczka sanepidowska lub chęć do jej wyrobienia

Oferujemy:
– pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
– możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia
– pracę w przyjaznym zespole
– umowę o pracę od pierwszego dnia
- wsparcie koordynatora pracowników

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Manpower t (cert. nr 412) ogłasza wzmożoną rekrutację pracowników na stanowisko:

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 675