mgr inż. Budownictwa

Dodane: Poniedziałek, 01 Październik, 2018  10:21

Opis oferty:

Szanowni Pracodawcy

Mam na imię Paweł. Jestem absolwentem Politechniki Warszawskiej na kierunku Budownictwo. Poszukuje pracy jako Kierownik Budowy/Kierownik Robót/Inspektor Nadzoru (budownictwo drogowe) w woj. Mazowieckim. Posiadam 7 letnie doświadczenie w budownictwie drogowym (4 lata jako Kierownik Budowy/Kierownik Robót/Inspektor Nadzoru). Zajmowałem się bezpośrednim nadzorem oraz organizacją pracy na budowie jak również zaopatrzeniem budowy w materiały. Sporządzałem raporty oraz zestawienia dotyczące kosztów oraz postępu prac na budowie. Posiadam uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności drogowej.
Jestem pracownikiem zaangażowanym, zdyscyplinowanym oraz sumiennym. Powierzoną pracę wykonam fachowo, solidnie. Ponadto wydaje mi się, iż posiadam predyspozycje do wykonywania tego zawodu. Mam zdolności organizatorskie i doskonale sprawdzam się w pracy indywidualnej i grupowej. Nie mam problemów z adaptacja w nowym środowisku i jestem otwarty na nowe doświadczenia.
Jeśli moja oferta okaże się dla Państwa interesująca, jestem gotowy przybyć na spotkanie i zaprezentować swoją osobę podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Z wyrazami szacunku
Paweł Gontarek
Mój profil zawodowy: https://www.linkedin.com/in/pawe%C5%82-gontarek-880b2890/
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Płońsk
Paweł
Na Lento.pl od 07 sty 2013
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie