Wymagania i dochody

Dodane: Niedziela, 05 Sierpień, 2018  09:20
  • Kategoria: Usługi i firmy / Hurt i handel

Opis oferty:

Informacja dla wszystkich Firm i Intsytucji w Polsce, które chcą dokonać zmian na nowoczesne funkcjonowanie działalności miejsc pracy.

Wszystkie Państwa na całym świecie, w których zamieszkują różne rasy ludzi mają takie same problemy i dylematy itd., jak społeczeństwo Polskie, począwszy od ekonomii, trudności współpracy i współżycia, znalezienia miejsca pracy, osiągnięcia dobrej ekonomi itd., do problemów współżycia, współpracy, obciążeń religijnych fałszywości, nienawiści, oszustw itd., które poprzez brak logicznego myślenia i wyzwolenia się z obciążeń środowiskowych, są przeszkodami życiowymi.

W ostatnich 40-latach zrodziła się w państwach religijnych tzw. choroba lenistwa, która powoduje że większość ludzi nie chce uczciwie pracować tylko większość ludzi żyje na marzeniach o beztroskim życiu na: zapomogach, zwolnieniach lekarskich, które są otrzymane poprzez własne wymyślone choroby oraz wykorzystywaniem pozostałych świadczeń socjalnych lub życie na oszustwach, korupcji itd..

Większość ludzi posiada zdeformowane myślenie oczyma a nie mózgiem, co powoduje podejmowanie złych decyzji, wyboru złej drogi życiowej, złego wyboru partnera/ki, nieprawidłowego wyboru otoczenia, nieprawidłowego wyboru ekonomicznych dochodów, życie marzeniami a nie rzeczywistością itd.. Ekonomia każdego państwa włącznie z Polską, buduje i stwarza społeczeństwo, a każde społeczeństwo w każdym państwie jest budowane i stwarzane na ludziach.

Pytanie jakie nasuwa się i ono jest dość proste. Dlaczego ludzie w jednym państwie umieją stworzyć dobrą ekonomię poprzez logiczne myślenie i uczciwą pracę oraz dlaczego ludzie w innych tzw. biednych państwach nie chcą sami stworzyć dobrej ekonomii tylko chcą żyć kosztem drugich ludzi?. Według DLS tezy należy na całym świecie i w każdym społeczeństwie wprowadzić zdrową i nowoczesną metodę wynagrodzeń za pracę zwaną: „JAKA PRACA TAKA PŁACA”.

Wszyscy ludzie, na kuli ziemskiej włącznie z Polakami, posiadają takie same części ciała jak: - Głowę, Ręce. Nogi, Mózg, Oczy, Słuch, Język porozumiewawczy, Myślenie, potrzeby budowania rodzin, potrzeby seksualne jak również potrzeby jedzenia, picia, spania, wypoczynku, poszukiwanie jedzenia, dążenia do bogactwa, itd..
Każda RASA ludzi różni się od siebie genetycznymi wartościami, które kierują ludźmi i wywołują różne problemy takie jak: nienawiść, zazdrość, brak uczciwości, konflikty, wojny, różne nałogi i obciążenia religijne oraz kulturalne, problem z przejmowaniem wiedzy i chęci do jej zdobywania, lenistwo i brak chęci do wykonywania uczciwej pracy, problemy z wysłuchaniem i mówieniem prawdy itd..

W/w funkcjonowanie jest odzwierciedleniem uszkodzeń genetycznych u ludzi, które u każdego człowieka stwarzają zróżnicowane możliwości, warunki przyszłościowe, predyspozycje życiowe, przydatność zawodową itd., które są widoczne podczas współpracy oraz wspólnego współżycia.
Ludzka niewiedza o prawie i funkcjonowaniu natury oraz wszystkich istot żyjących w naturze, które mają takie same potrzeby jak ludzie, jest spowodowana u ludzi poprzez różne wymyślane kłamstwa i obciążenia religijne oraz stwarzaniem psychicznych załamań i zaburzeń hormonalnych, które są powodem ogłupiania ludzi aby mała grupa oszustów religijnych lub politycznych mogła wykorzystać to do własnych osiągnięć dużych dochodów ekonomicznych.

W większości społeczeństw włącznie z Polskim zaginęło logiczne myślenie, które jest tylko osiągalne poprzez myślenie mózgiem a nie oczyma. Myślenie oczyma jest pozostałością myślenia z dzieciństwa, ponieważ w czasie dorastania u większości ludzi nie została wytworzona przemiana chemiczna w mózgu, która u każdego człowieka powinna sukcesywnie zmieniać i przestawić człowieka myślenie od myślenia oczyma do myśleniem mózgiem. Ten proces powinien zaczynać się już u każdego człowieka od 17-roku życia.
Brak przemian chemicznych w mózgu powoduje, że ludzie podświadomie stają się tzw. Głupio-Mądrymi, którzy nie funkcjonują w żadnym społeczeństwie i w żadnym otoczeniu, w żadnym państwie, oraz w żadnym miejscu pracy itd..Defekty GENETYCZNE wytwarzają też chorobę psychiczną zwaną „Fałszywość”, która zawsze odzwierciedla się w każdej współpracy oraz w każdym współżyciu.

Firma DLS- detektiver, livvakter, juridik, oddział w Polsce z siedzibą przy ul. Żurawia 32/34, 00-515 Warszawa, zwraca się do wszystkich Prezesów Zarządu, Dyrektorów, Ministrów i pozostałych Zarządzających we wszystkich firmach państwowych, prywatnych, organizacjach, instytucjach oraz pozostałych miejsc pracy, którzy chcą zwiększyć wydajność pracy lub dochody firmowe, stworzyć u zatrudnionych odpowiedzialność za pracę i dochody firmowe itd.,
to wymaga zmian struktury u zatrudnionych podczas wykonywania pracy w różnych zawodach i w różnych miejscach pracy aby stworzyć współpracę na kontaktowym i przyjaznym oraz uprzejmym funkcjonowaniu zatrudnionych między sobą i kadrą kierowniczą oraz klientami.
To można osiągnąć poprzez:
1. Pisanie przy pomocy DLS indywidualnych nowoczesnych i prawnych umów o zatrudnieniu.
2. Organizowanie DLS szkoleń - konflikty firmowe między pracownikami oraz niechęć zatrudnionych do wydajności i odpowiedzialności za pracę oraz za dochody firmowe.

Nowe umowy o pracę i DLS szkolenie zwiększy wydajność i dochody firmowe w każdym miejscu pracy od 20 do 40 % w skali rocznej.
Koszt w/w DLS usług według indywidualnych zamówień i ustaleńD
Zapraszamy do DLS. Wioleta Dubicka
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Płońsk
Wioleta Dubicka
Na Lento.pl od 04 paź 2012
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie